Укрпошта може припинити доставку пенсій з 1 січня
Укрпошта може припинити доставку пенсій з 1 січня

2020-12-24 09:47

Керівництво “Укрпошти” має намір перестати доставляти пенсії з 1 січня 2021 року, за умови, що уряд не сплатить доставку виплат. Так, директор “Укрпошти” вимагає від Кабінету міністрів України розглянути питання про оплату доставки пенсій для 3,6 млн пенсіонерів країни.

За словами чиновника, 2020 році “Укрпошта” виплатить в державну казну на 500 млн гривень більше ЄСВ, ніж торік.

Директор “Укрпошти” впевнений, що буде змушений шукати радикальні виходи. Він також нагадав, що Міністерство фінансів спочатку провалила закон про поштовий банк, а тепер, в разі збитковості Укрпошти, буде анульовано співпрацю з ЄБРР і ЄІБ на 100 мільйонів євро.

Нагадаємо, що керівництво «Укрпошти» намагається монополізувати ринок міжнародних поштових відправлень. А саме – фактично приватизувати ММПО – Місце міжнародного поштового обміну.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики заявили, що середня пенсія в країні зросла з 3082 гривень на початку року до 3410 гривень на кінець третього кварталу.

Просмотров: 0

Все по теме:

пенсии Укрпошта

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!